Volejte 739 022 961 Gabriela Křížková Ráda se Vám budu věnovat, Vaše Butik otevřen kdykoliv dle Vašeho přání včetně víkendů :-)
0 Nákupní košík je prázdný.

O nás

Internetový obchod www.pestra-moda.cz a jeho kamenná prodejna se zabývají prodejem značkové a nápadité módy. Na trhu jsme od roku 2009. Kamenný obchod a sídlo firmy je v Hradci Králové, kde Vás taky rádi přivítáme. Zde si prohlédnete a vyzkoušíte náš sortiment  "naživo". Nejlépe tak poznáte opravdovou kvalitu nabízených značek. Rádi se účastníme módních přehlídek a pro své stálé klienty pořádáme různá společenská setkání s módou i bez ní. Stačí se zaregistrovat a můžete využívat některých výhod včetně slev i vy.

V naší kamenné prodejně a internetovém obchodě nabízíme dámskou španělskou módu Desigual, luxusní italské značky DENNY ROSE a LIU-JO (tyto značky nabízíme k prodeji pouze v butiku) a v neposlední řadě holandskou módu SCOTCH&SODA.

Vyberte si také z kvalitní a netradiční dámské obuvi.  Zastupujeme luxusní australskou značku EMU, dámské ručně vyráběné tradiční dřeváky Sanita a dále u nás zakoupíte brazilské "plastové" boty Melissa či stylové holinky Hunter.

Objednejte si zboží na našem eshopu, nebo navštivte přímo náš kamenný obchod v Hradci Králové, kde Vám nabídneme široký výběr sortimentu od těchto značek ve všech velikostech . Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si vlastní libovolný termín nákupu mimo standardní pracovní dobu.  Rádi se Vám budeme věnovat zcela individuálně a nerušeně.

 Na kontakt s Vámi se těší

 

Naposledy shlédnuto

Potřebujete poradit?

Objednejte si čas, kdy se Vám budeme věnovat v butiku individuálně.

739 022 961 739 022 961
739 022 961 kdykoliv dle domluvy