Volejte 739 022 961 Gabriela Křížková Ráda se Vám budu věnovat, Vaše Butik otevřen kdykoliv dle Vašeho přání včetně víkendů :-)
0 Nákupní košík je prázdný.

LIU-JO - italská móda

Společnost Liu•Jo vznikla v roce 1995 v Itálii, ve městě Carpi nedaleko Modeny, když její zakladatelé bratři Marchiovi vytvořili první kolekci svetrů. Následně pak úspěšně pronikli na italský a zahraniční trh.

Firmu dnes v Itálii zastupuje cca 80 monobrandových prodejen jak přímých, tak franchisingových a dále 800 nezávislých multibrandových prodejen. V zahraničí je to přibližně 70 monobrandových a 1000 multibrandových obchodů v Evropě a Asii.

Produkt Liu•Jo je velmi oceňován pro svůj vztah kvalita – cena a také pro nové hodnoty, které stále přináší zákazníkům. Liu•Jo značky jsou v posledních letech jedním z největších komerčních úspěchů v Itálii. Naleznete je v rychle rostoucích monobrandových obchodech v nejprestižnějších lokalitách.

Klientka Liu•Jo je žena přímočará, od mladé dívky až k padesátileté neformální dámě. Žena Liu•Jo je dynamická, sebejistá, pozorná ke změnám v módě, ale se svobodnou vůlí při výběru. Široký výběr modelů, stylů a nejlepších kombinací materiálů je zárukou úspěšnosti každé kolekce. Liu•Jo nejnovější kolekce je kombinací klasické elegance, moderního designu, zajímavé kombinace a vysoké kvality.

 

Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, ale zboží v této kategorii je již vyprodané.


Gabriela Křížková

Naposledy shlédnuto

Potřebujete poradit?

Objednejte si čas, kdy se Vám budeme věnovat v butiku individuálně.

739 022 961 739 022 961
739 022 961 kdykoliv dle domluvy