Volejte 739 022 961 Gabriela Křížková Ráda se Vám budu věnovat, Vaše Butik otevřen kdykoliv dle Vašeho přání včetně víkendů :-)
0 Nákupní košík je prázdný.

Denny Rose

DENNY ROSE je elegantní italská móda, kterou nabízíme k prodeji výhradně v našem kamenném obchodě (přes internet objednat nelze). Vyznačuje se svoji rafinovaností, originalitou a je velmi vzrušující. Díky střihu, propracovanosti a detailům se každá žena v modelech DENNY ROSE stane středem pozornosti okolí. V Itálii patří DENNY ROSE k nejvyhledávanějším módním značkám. Kolekce jsou vyráběny v omezeném množství zaručující Vaši originalitu. Použity jsou vždy ty nejkvalitnější materiály a zaručena kvalita výroby. Do Česka přišla tato značka v roce 2008 a již si vybudovala dobré jméno a stálou klientelu. Pro aktuální kompletní nabídku můžete navštívit stránky výrobce www.dennyrose.it.

Tuto italskou značku nabízíme pouze v naší kamenné prodejně. Zavolejte  kdykoliv na telefon 739 022 961 a objednejte si individuální termín návštěvy k vyzkoušení či nákupu. Nabízíme aktuální i starší kolekce. Jste srdečně zváni, Gabriela

 

 

 

 

Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, ale zboží v této kategorii je již vyprodané.


Gabriela Křížková

Naposledy shlédnuto

Potřebujete poradit?

Objednejte si čas, kdy se Vám budeme věnovat v butiku individuálně.

739 022 961 739 022 961
739 022 961 kdykoliv dle domluvy